Info

 • Tyto stránky byly vytvořeny za
 • účelem prezentovat mou tvorbu
 • (a to i s "hrami" které sem vydal
 • na internet před mnoha léty).
 • Původně sem zamýšlel něco jako
 • blog, ale aktualizace asi nebudou
 • časté a proto si můžete
 • natáhnout RSS kdyby se tady
 • náhodou něco pohlo :)

Projekty - mody

Informace o mých dvou modifikacích jsem se rozhodl dát na samostatné stránky:

mod Eye of the Storm pro HL2:EP2 mod Ravenholm pro HL2

Projekty - mapy pro Half-life 2: Deathmatch

dm_betonarka
Napamatuju se jak dlouho po tom, co jsem přestal pracovat na dm_crossfire_core jsem začal pracovat na této mapě, každopádně Windows hlásí poslední změnu souboru na 8.4.2007. Mapu jsem vypracovával podle reálné lokace, avšak spoustu věcí jsem si domyslel. dm_betonárka je hotová co se týče level designu, ale jěště jsem nerozmístil zbraně a tak jsem ji ani nikdy nehrál proti živým hráčům. Dojela totiž na špatnou optimalizaci. V té době mé znalosti optimalizování pokročily od dob Ravenholmu, avšak ani to nestačilo pro tehdejší počítače. Počítám s tím, že jednoho dne mapu upravím a použiju jako bonusovou mapu v Eye of the Storm.

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

dm_crossfire_core
Na tomto jsem začal pracovat, protože mou oblíbenou mapou v klasickém HL multiplayeru byl právě Crossfire. Svou verzi jsem měl možnost si zahrát hratelné podobě s dalšími hráči, ale první verze měla příliš úzké chodby a tak jsem ji přepracoval. To ji ale také moc nezachránilo, protože se na některých místech neběžela moc plynule.

obrázek obrázek

Projekty - hry vytvořené v Game makeru

Tyto hry si můžete stáhnout...

Mini games pack
Už podle názvu se dá usoudit, že se jedná o balíček několika - tří her. První z nich se jmenu je Ufo Hunt a kopíruje principy známé hry Moorhunh. Je ale docela těžká na dohrání. Druhá je Speed! ve které máte za úkol se svou lodí unikat jiné lodi, která vás pronásleduje. Přitom musíte manévrovat mezi asteroidy (které můžete sestřelit) a tak je tato hra jěště těžší, než předchozí a tak se doporučuje jen pro ty nevytrvalejší. Poslední je Mini Arkanoid s docela dobrými nápady, jak osvěžit starý koncept. Chěl jsem na něj navázat mnohem propracovanější verzí na které sem pár měsíců pracoval, ale nakonec z toho nějak sešlo. PS: pokud v této hře zmáčknete F12 dostanete se do dalšího levelu.

obrázek obrázekobrázek obrázek

Attack from unknown
Když sem byl malý měl jsem chuť udělat si vlastní hru. Nějaké zkušenosti s tvourbou jsem již měl ve formě map pro Heroes 3, HL1 a StarCraft. Vytvořit si vlastní hru je přeci jenom něco jiného a tak jsem hledal na netu nějakou možnost, jak vytvořit vlastní hru bez znalosti programování a objevil jsem program Game maker...
Čas plynul a na svět přišla má první hra. Před nějakou dobou jsem si ji znovu zahrál a zjistil jsem, že není zase tak špatná, což mě vedlo k tomu ji tady nechat vystavenou. Tehdejší bezohlednost k jiným hráčům se bohužel na tomto výtovru dost podepsala a tak pokud se rozhodnete tuto hru zkusit nezapomeňte si někam poznamenat cheaty (na názvech je vidět má tehdejší znalost angličtiny)
ve hře stiskněte L a napište:
speed is my life – velká rychlost
live! – 100 života
the bullets is true – +500 nábojů do základní zbraně
energy is needed – více energie do mimozemských zbraní
i need next level – další mapa
i want ability from hell – nesmrtelnost respektive 10000000 života.

obrázek obrázekobrázek obrázek

Tyto hry si můžete stáhnout...

Tvorba

 • mod Eye of the Storm pro HL2:EP2
 • mod Ravenholm pro HL2
 • další tvorba